Olsztyński sport cierpi przez koronawirusa. Lista odwołanych imprez [GALERIA]

2020-07-11 6:59 SCH

Pandemia koronawirusa wpłynęła na życie wszystkich, również sportowców. Granie i trenowanie jest utrudnione dla atletów z całego świata, także z Olsztyna. O ile drużyny ze stolicy Warmii i Mazur wróciły już do gry i treningów, o tyle wiele imprez musiało zostać odwołanych lub przełożonych na przyszły rok. Prezentujemy Wam listę najważniejszych odwołanych zawodów sportowych w Olsztynie!

Sport w Olsztynie w dobie pandemii koronawirusa

Piłkarze Stomilu Olsztyn w czerwcu wrócili na boiska I ligi. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn trenują przed rozpoczynającym się we wrześniu sezonem PlusLigi. Do zajęć wrócą niebawem piłkarze ręczni Warmii Energa Olsztyn. W znacznie trudniejszym położeniu są inni sportowcy ze stolicy Warmii i Mazur.

Odwołane zostały m.in. imprezy biegowe. Również plaża miejska w Olsztynie, która co roku gościła kilka turniejów, tym razem nie będzie tak oblegana przez sportowców.

Gwiazdor UFC POBIŁ w barze starszego człowieka! Był kompletnie NAWALONY

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Odwołane imprezy sportowe w Olsztynie

Przedstawiamy Wam listę imprez sportowych w Olsztynie odwołanych z powodu epidemii koronawirusa. Niestety, rok 2020 jest dla świata sportu szczególny i bardzo ubogi, jeśli chodzi o kalendarz.