Łyżwy

i

Autor: Pexels W Olsztynie 1 grudnia otworzą się dwa lodowiska. Zdj. ilustracyjne.

Nadchodzi zima!

OSiR w Olsztynie otwiera lodowiska. Od 1 grudnia początek zimowego szaleństwa

2022-11-30 14:43

Zimowe szaleństwo czas zacząć! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że w czwartek (1 grudnia 2022) uruchomione zostaną dwa lodowiska miejskie. Miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli pojeździć w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ul. Kapitańskiej 23 oraz na Osiedlu Pieczewo przy ul. Jeziołowicza 4.

Olsztyn gotowy na sezon zimowy. 1 grudnia otwarcie dwóch lodowisk

Olsztyński OSiR zapewnia, że jest gotowy na zimowy sezon w mieście. Obydwa lodowiska zostały zbudowane od podstaw, bandy zostały zmontowane, a agregaty zmroziły już tafle. Od czwartku (1 grudnia) miłośnicy lodowego szaleństwa będą mogli założyć łyżwy i jeździć na dwóch lodowiskach miejskich: w CRS Ukiel i przy ul. Jeziołowicza. OSiR w Olsztynie ma też niespodziankę dla amatorów łyżwiarstwa. 1 grudnia wstęp na tafle jest bezpłatny!

- Do obiektu nad jeziorem Ukiel zapraszamy przede wszystkim rodziny, ale także osoby początkujące. Dysponujemy tu wypożyczalnią łyżew, a także sprzętem pomocniczym, tzw. pingwinkami czy pandami. Ponadto na miejscu działa serwis, w którym można naostrzyć łyżwy - informuje OSiR w Olsztynie.

Drugie lodowisko przy ul. Jeziołowicza to obiekt większy, o wymiarach 30x40 m, gdzie mogą się wyszaleć bardziej zaawansowani. Dodatkowo z tej tafli korzystają również zawodnicy Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego short-tracku oraz grupy hokejowe. Ważna informacja - przy ul. Jeziołowicza nie ma w tym roku wypożyczalni łyżew.

Lodowiska będą czynne codziennie – w CRS Ukiel w godz. 9-21, przy ul. Jeziołowicza w godz. 10-21. Wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o godz. 20:00.

Lodowiska w Olsztynie [Cennik]

CRS UKIEL

  • Czynne: codziennie w godz. 9-21 (przerwa techniczna w godz. 14-15); wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o godz. 20.
  • Jednostka jazdy: 45 minut.
  • Cennik:15 zł (bilet normalny) i 12 zł (ulgowy); wypożyczenie łyżew:15 zł i 12 zł.
  • Karnet na 10 wejść: 140 zł (normalny) i 110 zł (ulgowy).

Ul. JEZIOŁOWICZA 4

  • Czynne: codziennie w godz. 10-21; wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o 20.
  • Jednostka jazdy: 45 min.
  • Cennik: 15 zł (bilet normalny) i 12 zł (bilet ulgowy)
  • Karnet na 10 wejść: 140 zł (normalny) i 110 zł (ulgowy)

OSiR w Olsztynie zachęca do korzystania z usług lodowiska zachęcamy szkoły publiczne zlokalizowane na terenie miasta Olsztyna. W zakresie realizacji zajęć WF (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14) wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Godziny dostępności lodowisk mogą ulec zmianie ze względu na rezerwacje przez kluby sportowe i grupy hokejowe. Informacje o rezerwacjach są zamieszczane na tablicy ogłoszeń lodowiska.

Źródło: OSiR w Olsztynie

Sonda
Lubisz chodzić na łyżwy?
Kazimierz Węgrzyn przed Polska-Argentyna "Messi drepcze po boisku"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają