Picie pod chmurką w Olsztynie. Tutaj ZAWSZE spotkasz wielbicieli picia! [GALERIA]

2021-07-25 7:00
Piwo
Autor: Pixabay Picie pod chmurką w Olsztynie. Gdzie mieszkańcy miasta najczęściej piją alkohol na świeżym powietrzu?

Picie pod chmurką w Olsztynie. Lato w pełni, na dworze upały. Ludzie szukają ochłody i robią to na różne sposoby. Niektórzy wypoczywają nad wodą, a inni wolą pić alkohol na wolnym powietrzu. Olsztyn, z wieloma jeziorami i przyrodą, wydaje się być dobrym miejscem do picia na łonie natury. Gdzie olsztynianie najczęściej piją pod chmurką? Sprawdź naszą galerię!

Picie pod chmurką w Olsztynie. Gdzie mieszkańcy miasta najczęściej piją alkohol na świeżym powietrzu?

Mamy środek lata. Pogoda dopisuje, bo na brak ciepła narzekać nie możemy. Kiedy upały doskwierają, ludzie szukają sposobów na ochłodę. Jedni wybierają regionalne kąpieliska, o czym pisaliśmy W TYM MIEJSCU, inni zostają w domach i korzystają z wiatraków czy klimatyzacji. Niektórzy korzystają z ładnej pogody, aby wypić odrobinę alkoholu w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. W Olsztynie nie brakuje miejsc, gdzie ludzie gromadzą się na tzw. "piciu pod chmurką". Które miejsce są najczęściej odwiedzane przez mieszkańców Olsztyna? Zapraszamy do naszej specjalnej galerii.

Picie pod chmurką. Czy jest zabronione?

Od marca 2018 roku spożywanie alkoholu legalne jest tylko i wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych. Po nowelizacji ustawy o piciu alkoholu w miejscach publicznych i jej rozszerzeniu, napić się "pod chmurką" możemy jedynie w specjalnie przygotowanych do tego obszarach. Są to na przykład ogródki piwne i inne tego typu miejsca.Za niezastosowanie się do panujących przepisów grozi pouczenie, 100 zł grzywny, a w skrajnych przypadkach sprawa może nawet trafić do sądu.

Miał 4 promile alkoholu i jechał całą szerokością jezdni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE