"Piotrek był hardkorem". 18-latka zabił prąd. Straszna śmierć w Kętrzynie [ZDJĘCIA]

2020-12-07 8:58 kic sch

Kilka dni temu w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do ogromnej tragedii. Zginął 18-letni chłopak, porażony prądem. Chciał przeciąć siekierą kabel energetyczny na słupie. Jego znajomi mówią, że lubił igrać z losem. - Piotrek był prawdziwym hardkorem - twierdzi koleżanka zmarłego chłopaka.

3 grudnia rano w Kętrzynie doszło do tragicznego wypadku. 18-letni chłopak chciał przeciąć siekierą kabel energetyczny na słupie. Nastolatek został rażony prądem. Nie przeżył.

CZYTAJ TAKŻE: Rzucił się z siekierą na... słup energetyczny. Straszna śmierć 18-latka w Kętrzynie

Tragiczny wypadek wydarzył się przy ulicy Cukrownicznej, na terenie po byłej oczyszczalni ścieków. Znajomi mówią, że 18-letni Piotr bywał tam regularnie. - Lubił bawić się na terenie nieczynnej cukrowni i oczyszczalni ścieków - opowiada Monika, 17-letnia koleżanka zmarłego. - Są tam takie wysokie wieże obserwacyjne. Piotrek wspinał się na nie.

Znajomi twierdzą, że Piotr lubił igrać z losem. - Piotrek był prawdziwym hardkorem - mówi Monika. - Nie wiem, co mu odwaliło z tą siekierą. Szkoda chłopaka. Uczył się, chciał zostać budowlańcem.

Tak wygląda grób Janusza Dzięcioła
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE