Rzucił się z siekierą na... słup energetyczny. Straszna śmierć 18-latka w Kętrzynie

Słup energetyczny
Autor: Pixabay

18-letni chłopak próbował przeciąć siekierą kabel elektryczny na słupie. Nastolatek zginął porażony prądem. Do tragicznego wypadku doszło w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie).

Tragedia w Kętrzynie. Porażony prądem został 18-letni chłopak, który chciał przeciąć siekierą kabel energetyczny na słupie. Nastolatek nie przeżył. Do zdarzenia doszło w czwartek (3 grudnia) ok. godz. 7 rano. Okoliczności zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny wypadek wydarzył się przy ulicy Cukrownicznej, na terenie po byłej oczyszczalni ścieków. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś został rażony prądem. Mundurowi ustalili na miejscu tragedii, że 18-latek wszedł na słup energetyczny i próbował przeciąć kabel siekierą. Zginął na miejscu. Ciało 18-latka również zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej. Wykonana zostanie sekcja zwłok.

Express Biedrzyckiej - Michał Dworczyk: 15 stycznia osiągniemy gotowość do szczepień przeciwko covid-19
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE