Utonięcie

i

Autor: Shutterstock

Mężczyzna nie żyje

Pływał kajakiem i nagle zniknął pod wodą. Koszmarny finał

2022-12-10 19:47

Warmińsko-mazurskie: Strażacy wyłowili z jeziora Klebarskiego pod Olsztynem ciało 41-letniego mężczyzny, który utonął pływając kajakiem - podali strażacy, cytowani przez Polską Agencję Prasową.

Mimo nie najlepszej pogody są tacy, którzy chętnie wybierają się na kajakowe wycieczki. Niestety w tym przypadku doszło do tragedii. Jak podaje PAP - strażaków zaalarmował świadek, który widział, że kajakiem po jeziorze Klebarskim (woj. warmińsko-mazurskie) pływał mężczyzna. Po pewnym czasie świadek zauważył, że kajak jest pusty. - Niestety, mężczyzna pływający kajakiem utonął, wyłowiono z jeziora jego ciało - przekazał dyżurny straży pożarnej w Olsztynie.

Koszmar na terenie jeziora Klebarskiego pod Olsztynem

Na ten moment wiadomo, że zmarły to 41-letni mężczyzna. Okoliczności jego tragicznej śmierci wyjaśni policyjne śledztwo. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Służby apelują o ostrożność na terenach wodnych i nie tylko. Pogoda w najbliższym czasie nie będzie ułatwiać życia Polakom. Warto brać to pod uwagę przy okazji planowania wycieczek, również tych pieszych i samochodowych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Lubisz spływy kajakowe?
Tragedia w kopalni żwiru na Podlasiu. Utonął operator pływającej koparki
Nasi Partnerzy polecają