Pogoda w warmińsko-mazurskim. WRACA ŚNIEG! Ślisko na drogach! Prognoza, 4 marca

2021-03-04 8:54 sch
Śnieg
Autor: Pixabay Śnieg wraca na Warmię i Mazury. Prognoza pogody na czwartek, 4 marca.

Prognoza pogody dla województwa warmińsko-mazurskiego w czwartek, 4 marca. Śnieg wraca na Warmię i Mazury! Synoptycy IMGW prognozują opady śniegu w naszym regionie. Na drogach może być ślisko z powodu oblodzenia. Sprawdź szczegóły!

Od kilku dni na Warmii i Mazurach pogoda częściej niż o trwającej wciąż kalendarzowej zimie, przypominała o tym, że już za kilkanaście dni początek wiosny. Było słonecznie, siarczyste mrozy dawno odpuściły i nie padał śnieg. W czwartek (4 marca) ma się to zmienić. Ten dzień w woj. warmińsko-mazurskim będzie pochmurnym. Miejscami możliwe są przelotne opady deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Drogi mają być oblodzone, co utrudni kierowcom warunki jazdy.

Jaka będzie pogoda w całym kraju? Nad Polskę nasunie się zatoka niżowa związana z niżem znad północno-zachodniej Rosji. Z północy na południe będzie stopniowo przemieszczał się chłodny front atmosferyczny. - Przed frontem zalega ciepła i przetransformowana masa powietrza, a za frontem, z północnego zachodu, zacznie napływać chłodne powietrze polarne morskie - prognozuje IMGW. Ciśnienie będzie spadać.

PRZECZYTAJ TAKŻE: To był polski REKORD ZIMNA! –42 stopnie na termometrze. Jak oni to wytrzymali?

Pokonał pieszo 100 kilometrów, by upamiętnić Aleksandra Dobę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE