Politycy i przyjaciele żegnają Annę Wasilewską. Padły wzruszające słowa

2021-04-07 14:11 sch
Nie żyje Anna Wasilewska. Posłanka Koalicji Obywatelskiej zmarła w wieku 63 lat
Autor: Wikimedia Commons - Platforma Obywatelska RP Nie żyje Anna Wasilewska. Posłanka Koalicji Obywatelskiej zmarła w wieku 63 lat

Zmarła Anna Wasilewska. Miała 63 lata. Środowisko polityczne, zarówno krajowe, jak i lokalne, nie może pogodzić się ze śmiercią posłanki Platformy Obywatelskiej. Wszyscy żegnają Annę Wasilewską w mediach społecznościowych. We wpisach nie brakuje wzruszających i poruszających słów.

Anna Wasilewska zmarła we wtorek, 7 kwietnia, w wieku 63 lat. Była posłanką Platformy Obywatelskiej z okręgu olsztyńskiego. W przeszłości była też m.in. zastępcą prezydenta Olsztyna. Politycy PO wspominają Annę Wasilewską w mediach społecznościowych.

- Wielka strata... Odeszła od nas Ania Wasilewska - samorządowiec, posłanka, niezwykle pracowita i skromna osoba. Aniu, to był zaszczyt z Tobą pracować...Do zobaczenia... - napisał na Twitterze Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zmarła Anna Wasilewska. Posłanka PO związała swoje życie z Olsztynem

Słowa pożegnania zamieścili też w mediach społecznościowych inni politycy KO. - Dziś odeszła od nas posłanka Anna Wasilewska. Świetna posłanka, bardzo dobry człowiek. Niech spoczywa w pokoju - napisał szef klubu KO Cezary Tomczyk.

Trudno uwierzyć, że Ani Wasilewskiej nie ma już z nami. Nie porozmawiamy. Nie spotkamy się w Sejmie, ani na jej ukochanych Warmii i Mazurach. Straciliśmy wyjątkową, dobrą, pełną ciepła przyjaciółkę. Aniu, żegnaj - czytamy we wpisie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

- Czasem śmierć przychodzi za wcześnie, wtedy nie umiemy się z nią pogodzić. Zmarła nasza koleżanka, posłanka Anna Wasilewska. Wyrazy współczucia dla bliskich. R.I.P. - napisała na tym samym portalu wiceszefowa klubu KO Katarzyna Lubnauer.

Wiceprzewodniczący klubu Sławomir Nitras napisał: - Odeszła nasza koleżanka. Anna Wasilewska. Mimo choroby zawsze życzliwa, uśmiechnięta. Dobry i mądry człowiek. Smutek. Wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich.

Annę Wasilewską wspominał również prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Są wiadomości, na które jesteśmy kompletnie nieprzygotowani. Nagłe, tragiczne, niezrozumiałe. Taka porażająca wiadomość dotarła do mnie dzisiaj - zmarła Anna Wasilewska, posłanka na Sejm RP, była wiceprezydent Olsztyna. Życzliwa, zaangażowana, skromna i wyważona w poglądach, po prostu – dobry człowiek! Aniu, spoczywaj w pokoju! - napisał Grzymowicz.

Anna Wasilewska była wielką miłośniczką sportu. Regularnie pojawiała się na meczach olsztyńskich drużyn. - Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Anny Wasilewskiej - członkini rady nadzorczej naszego Klubu, wielkiego przyjaciela sportu.Cześć Jej Pamięci! - czytamy we wpisie siatkarskiego klubu Indykpol AZS Olsztyn.

- Wielki smutek w naszych sercach. Odeszła za szybko... Pani Anno, proszę z taką samą pasją wspierać sport i samych sportowców w niebie. Łączymy się w smutku i składamy kondolencje dla rodziny - napisali piłkarze ręczni Warmii Energa Olsztyn.

CZYTAJ TEŻ: Koronawirus. Niedzielski pokazał jedno zestawienie. To daje do myślenia

Super Raport 07.04 (Goście: Dariusz Joński - KO, Szymon Hołownia - Polska 2050) Sedno Sprawy: dr Artur Zaczyński
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE