Przerażające zdarzenie na oczach ucznia szkoły w Szczytnie! 36-latek nie żyje

i

Autor: KPP w Szczytnie Uczeń szkoły w Szczytnie znalazł w jeziorze Domowym Małym ciało mężczyzny

Tragedia nad jeziorem

Przerażające zdarzenie na oczach ucznia szkoły w Szczytnie! 36-latek nie żyje

2022-10-20 14:45

Uczeń szkoły w Szczytnie znalazł w jeziorze Domowym Małym ciało mężczyzny. Chłopiec szedł w czwartek, 20 października, wzdłuż akwenu na zajęcia i ok. 1,5 metra od brzegu zobaczył dryfujące zwłoki, po czym wezwał na miejsce służby ratownicze. Na pomoc denatowi, którym okazał się 36-letni mieszkaniec Szczytna, było już za późno. Sprawa trafiła do prokuratury.

Ciało 36-latka w jeziorze Domowym Małym. Znalazł je uczeń ze Szczytna

Ciało 36-letniego mężczyzny wyłowiono z jeziora Domowego Małego, po tym jak znalazł je uczeń szkoły w Szczytnie. Chłopiec szedł brzegiem akwenu w czwartek, 20 października, zdążając do szkoły. O godz. 7.45 powiadomił służby ratownicze, że ok. 1,5 metra od brzegu dryfują zwłoki. Po wyłowieniu poszkodowanego lekarz stwierdził zgon, więc na jakąkolwiek pomoc było już za późno. Policja w Szczytnie nie zdradza na razie więcej szczegółów zdarzenia - na razie nie wykluczono udziału osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci mężczyzny.

- Dalszych informacji na temat śmierci 36-latka udziela prokuratura, która wszczęła w tej sprawie postępowanie - mówi Joanna Manelska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

O sprawie napisała wcześniej "Gazeta Olsztyńska".

Sonda
Czy oddalibyście swoje ciało po śmierci na cele naukowe lub medyczne?
Zleciła porwanie kochanki męża. Zamaskowani bandyci wciągnęli młodą kobietę do bagażnika