Pożar

Przyczepa spłonęła po wybuchu butli z gazem! Ciężkie poparzenia u mężczyzny [Zdjęcia]

2023-03-01 10:30

Pożar przyczepy kempingowej w Tynwałdzie k. Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Poszkodowany został mężczyzna w wieku ok. 60 lat, który trafił do szpitala z ciężkimi oparzeniami. Według wstępnych ustaleń doszło do wybuchu butli z gazem.

Wybuch butli z gazem w przyczepie. Poszkodowany mężczyzna. Ma poparzenia drugiego i trzeciego stopnia

Poszkodowany mężczyzna opuścił płonącą przyczepę o własnych siłach. W chwili przyjazdu straży pożarnej leżał na zewnątrz. Przyczepa kompletnie spłonęła. - Mężczyzna był przytomny, miał poparzenia drugiego i trzeciego stopnia całego ciała. Wewnątrz spalonej przyczepy ratownicy odnaleźli rozerwaną butlę z gazem - poinformował PAP rzecznik warmińsko-mazurskiej straży pożarnej st. kpt. Grzegorz Różański. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Okoliczności i przyczyny pożaru wyjaśnia policja. - Według wstępnych ustaleń doszło do wybuchu butli z gazem. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza - powiedziała PAP st. asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji i dodała, że poszkodowany ma ok. 60 lat, jest osobą bez stałego miejsca zamieszkania, która pomieszkiwała w przyczepie za przyzwoleniem właściciela.

Niestety, w środę (1 marca) iławska policja poinformowała o śmierci mężczyzny. Więcej w artykule Zginął w pożarze przyczepy kempingowej. Mieszkał w niej za zgodą właściciela

Pożar przyczepy kempingowej w Tynwałdzie. Zobacz zdjęcia

CZYTAJ TEŻ: Tomasz zabił żonę i uciekł do mamusi. Przerażające kulisy morderstwa w Ostródzie

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
M. KOŁODZIEJCZAK: PREMIER GOWIN TRZYMA KCIUKI ZA NASZ SOJUSZ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany