Przyjechał na urlop do Ełku. Wakacje zakończył w więzieniu! Co się stało?

Areszt, więzienie
Autor: Pixabay 30-letni mężczyzna zakończył wakacje w więzieniu. Policjanci zatrzymali go w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie).

Policjanci zatrzymali w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) 30-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się za granicą, a do Ełku przyjechał na wakacje. Nie sądził, że wypoczynek zakończy w zakładzie karnym.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania. Chciał w ten sposób uniknąć więzienia. Za mężczyzną został wystawiony list gończy.

Policjanci ustalili, że 30-latek ukrywa się za granicami naszego kraju. Aktualnie przyjechał na wakacje do rodziny do Ełku. Nie spodziewał się, że letni wypoczynek zakończy się dla niego w zakładzie karnym.

Policjanci ustalili adres, gdzie przebywa 30-latek. Mężczyzna dalej jednak liczył, że uda mu się ukryć, bo schował się za meblami w kuchni. Funkcjonariuszy nie zmyliła ta kryjówka i zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Najbliższe miesiące 30-latek spędzi za kratkami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ełk. Pijacka przejażdżka 17-latka skończyła się fatalnie. Jechał autem kolegi

Super Raport 11.06 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM w Warszawie), Sedno Sprawy: Paweł Wdówik
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE