Ełk. Pijacka przejażdżka 17-latka skończyła się fatalnie. Jechał autem kolegi

Pijany 17-latek jechał autem kolegi
Autor: Pixabay W Ełku pijany 17-latek jechał samochodem kolegi. Nastolatek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy oraz skarpę.

W Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) pijany 17-latek jechał samochodem kolegi. Nastolatek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy oraz skarpę. Ponadto 17-latek był agresywny w stosunku do osoby, która chciała mu pomóc po zdarzeniu. Groził także interweniującym policjantom. Został zatrzymany.

Ełccy policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego w centrum miasta. Kierowca osobowego audi uderzył w znak drogowy i skarpę. Policjanci ustalili, że na zakręcie młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Jechał z dwoma kolegami. Na szczęście żaden z nich nie doznał obrażeń.

Mężczyzna widzący to zdarzenie chciał pomóc, ale jego reakcja i zainteresowanie wzburzyło kierowcę. Nastolatek zaczął uciekać i w złości uderzył mężczyznę! Badanie alkomatem wykazało, że 17-latek jest pijany. Stwierdzono u niego 1,3 promila alkoholu w organizmie. W obecności policjantów chłopak był wciąż agresywny i wulgarny oraz kierował groźby w stronę mundurowych.

Nastolatek został zatrzymany w policyjnej celi. Policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz okoliczności i przebieg zdarzenia. Zabrane ustalenia pozwolą na ostateczną ocenę i przedstawienie 17-latkowi adekwatnych zarzutów. Natomiast właścicielem audi był jeden z pasażerów. 19-latek był trzeźwy. Za udostępnienie pojazdu koledze nieposiadającemu uprawnień został ukarany mandatem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pożar łodzi motorowej na Śniardwach. Nowe fakty w sprawie. Sternik był pijany

Pijany kierowca przy komendzie policji w Gostyniu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE