Sensacyjne odkrycie w bagażniku busa. Pod kołdrą leżał poszukiwany mężczyzna

2021-02-22 13:37 sch
Policja
Autor: policja.pl

Patrol piskiej prewencji zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki VW Transporter. Jechało nim trzech mężczyzn. Po otwarciu bagażnika okazało się, że pod kołdrą jest jeszcze jeden pasażer. Schował się tam, ponieważ był poszukiwany przez organy ścigania. Mężczyzna prosto z bagażnika busa trafił do radiowozu, a następnie do zakładu karnego.

Policjanci piskiej prewencji w czwartek (18 lutego) w godzinach popołudniowych zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki VW Transporter. Było to na trasie Pisz - Pogobie Średnie. Pojazdem jechało trzech mężczyzn. Wracali z pracy w lesie.

- Policjanci poprosili kierowcę o otwarcie bagażnika samochodu. Mężczyzna powiedział, że jest to niemożliwe, bo uszkodzony jest zamek. Kiedy funkcjonariusze zasugerowali, że drzwi bagażnika można też otworzyć od środka, zamek od razu się naprawił - relacjonuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu. W środku leżała kołdra, a pod nią mężczyzna, który schował się przed policją. Szybko okazało się, że miał ku temu powód.

W bagażniku jechał 38-letni mieszkaniec piskiej gminy, który od listopada 2020 roku ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna był poszukiwany, ponieważ miał do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności. W tej sytuacji funkcjonariusze zatrzymali 38-latka i przewieźli do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: ZABIŁA MĘŻA, a po wszystkim poszła spać! "Jurek powinien od niej uciec". Kulisy morderstwa w Reszlu [ZDJĘCIA]

Super Raport 22.02 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Lewica, dr Mirosław Oczkoś - ekspert ds. wizerunku) oraz Sedno Sprawy: Paweł Wdówik