Śmiertelny wypadek koło Barczewa. Zginęły dwie kobiety, 4-letnie dziecko jest ranne

2021-09-26 19:45
Śmiertelny wypadek koło Barczewa. Dwie osoby nie żyją
Autor: wm.policja.gov.pl Śmiertelny wypadek koło Barczewa. Dwie osoby nie żyją.

Potworny wypadek koło Barczewa w województwie warmińsko-mazurskim miał miejsce w niedzielny wieczór, 26 września 2021 roku. - Dwie kobiety straciły życie. Trwa ustalanie przyczyn wypadku - przekazał Polskiej Agencji Prasowej podkom. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Wśród poszkodowanych jest 4-letnie dziecko.

Wypadek koło Barczewa. Dwie osoby nie żyją [26.09.2021]

W wypadku koło Barczewa brały udział dwa auta osobowe. Audi zderzyło się z Mercedesem. Do zdarzenia doszło przed godziną 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 595. Śmiertelny wypadek miał miejsce na odcinku trasy pomiędzy miejscowościami Barczewo i Jeziorany. W obu samochodach było w sumie pięć osób, a wśród nich czworo dorosłych oraz 4-letni chłopiec. - W wyniku wypadku zginęły dwie kobiety w wieku 53 i 67 lat, które jechały Audi. Dziecko przewieziono do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Apelujemy o ostrożność - wyjaśnił podkom. Rafał Prokopczyk.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia pod Barczewem. Uczestnicy wypadku bawili się u znanej influencerki

Śmiertelny wypadek koło Barczewa. Dwie osoby nie żyją
Autor: wm.policja.gov.pl Śmiertelny wypadek koło Barczewa. Dwie osoby nie żyją.
Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?

To już drugi śmiertelny wypadek w ten weekend w powiecie olsztyńskim. Jak podała lokalna Komenda Miejska Policji, w sobotę (25 września) na drodze wojewódzkiej nr 593, między Orzechowem a Międzylesiem, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości, na łuku drogi kierowca Audi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewa. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE