Stalker nękał kobietę aż w końcu ją ZABIŁ! Akt oskarżenia dla policjantki z Mrągowa

2021-01-22 11:51 sch
PIJANA POLICJANTKA wjechała w drzewo. SKANDAL w Białej Podlaskiej. To nie pierwszy raz
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Śmierć Barbary R. z rąk jej stalkera Cezarego F. wstrząsnęła Polską. Mężczyzna nagminnie nękał i nagabywał kobietę aż w końcu we wrześniu 2018 r. zabił kobietę, oddając w jej kierunku 8 strzałów z broni palnej. Miało to miejsce w Mrągowie na Mazurach. W sprawie pojawił się nowy wątek. Oskarżona została jedna z mrągowskich policjantek. Miała poświadczyć nieprawdę w dokumentach, wpisując, że wszczęła postępowanie na dwa dni przed tragiczną śmiercią Barbary F., choć tak naprawdę zrobiła to dwa dni po jej śmierci.

Oskarżona jest policjantką z Wydziału Kryminalnego Komendy Policji w Mrągowie na Mazurach. Prokuratura w Kętrzynie oskarżyła kobietę, że 14 września 2018 roku poświadczyła nieprawdę w dokumentacji dotyczącej uporczywego nękania Barbary R. oraz kierowania wobec niej gróźb.

Prokuratura dodaje, że jako datę wszczęcia postępowania wpisano datę 11 września 2018 roku. Dokładnie tego dnia Barbara R. przyszła na komisariat, aby zgłosić, że jest nękana przez stalkera Cezarego F. 13 września 2018 roku doszło do tragedii. Barbara R. została zastrzelona przez stalkera, kiedy spała we własnym łóżku. Mężczyzna oddał w jej kierunku osiem strzałów, a potem wybiegł z domu, wybijając szybę w drzwiach balkonowych.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Tragedia na Mazurach. Nękał kobietę i jej synów, aż w końcu ZABIŁ!

Policjantka została oskarżona w grudniu 2020 roku. Jednak nie poinformowano o tym opinii publicznej. Akt oskarżenia trafił do sądu w Mrągowie, ale sędziowie wyłączyli się ze sprawy. Akt oskarżenia w sprawie policjantki wpłynął do Sądu Rejonowego w Piszu 13 stycznia 2021 r. Jak informuje rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie Olgierd Dąbrowski-Żegalski, na 11 lutego piski sąd wyznaczył posiedzenie w przedmiocie rozważenia możliwości warunkowego umorzenia postępowania w tej sprawie. Dodajmy, że w momencie postawienia aktu oskarżenia, policjantka została zawieszona w czynnościach służbowych.

ZOBACZ TAKŻE: Wonder Woman służy w policji! Piękna policjantka ze Szczytna trudnych akcji się nie boi [GALERIA]

Julianka (woj. podlaskie). Adam W. (+50 l.) spłonął w pożarze swojego domu. Na pogorzelisku czeka na swojego pana wierny pies Argo