Susz. 56-latek przyznał się do zabicia brata

i

Autor: KPP Iława Susz. 56-latek przyznał się do zabicia brata. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Susz. Przyznał się do zabicia brata siekierą. Areszt dla 56-latka!

2021-09-22 12:54

Podejrzany o zabicie swojego brata 56-letni mieszkaniec Susza (woj. warmińsko-mazurskie) przyznał się do winy. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Ciało druha OSP Susz Marka N. znalazł kilka dni temu jego brat. 55-latek siedział w fotelu z raną głowy zadaną ostrym narzędziem, którym prawdopodobnie była siekiera lub tasak. Okazuje się, że 56-latek, który odnalazł ciało swojego zamordowanego brata może stać za zbrodnią. Prokuratura Rejonowa w Iławie przedstawiła podejrzanemu zarzut zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zabicia swojego brata, Marka. Sąd na podstawie zgromadzonych materiałów zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Zabójstwem Marka N. nadal wstrząśnięci są jego koledzy, strażacy z OSP Susz. W wpisie poświęconym druhowie wspominają m.in., że w 2006 r. uratował topiącego się mężczyznę, za co został odznaczony Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brutalne morderstwo w Suszu. Marek zginął od ciosu siekierą? Ciało strażaka znalazł brat

Brat zamordowanego strażaka z OSP Susz przyznał się do zarzutów. Grozi mu dożywocie
Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE