Policjanci ze Szczytna uratowali życie mężczyzny

i

Autor: wm.policja.gov.pl Mł. asp. Rafał Jaworski i st. post Lidia Podlecka interweniowali w jednym z domów w powiecie szczycieńskim. Na sznurze wisiał 41-letni mężczyzna.

Szczytno: Rodzinna awantura przerodziła się w horror! Mężczyzna wisiał na sznurze!

2020-11-12 11:35

Rodzinna awantura niedaleko Szczytna w woj. warmińsko-mazurskim wymknęła się spod kontroli. Ojciec rodziny targnął się na swoje życie! Przerażona kobieta dwukrotnie wzywała policję. Gdyby mundurowi dotarli na miejsce domowego horroru chwilę później, mogłoby dojść do tragedii. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, zauważyli wiszącego na sznurze mężczyznę!

Szczytno: Rodzinna awantura. Mężczyzna chciał się zabić

W środę (11 listopada) wieczorem, tuż przed godz. 19, policjanci otrzymali telefon od roztrzęsionej kobiety, zgłaszającej domową awanturę. W mieszkaniu był też 11-letni chłopiec, syn zgłaszającej. Kiedy mundurowi jechali na miejsce interwencji, otrzymali kolejną, przerażającą informację. 41-letni mężczyzna, uczestnik awantury, chciał odebrać sobie życie.

Dwoje policjantów: mł. asp. Rafał Jaworski i st. post Lidia Podlecka weszli do domu. W jednym z pomieszczeń zastali wiszącego już na sznurze mężczyznę! Policjanci natychmiast odcięli linę i uwolnili 41-latka z uścisku pętli, jednak ten nie dawał oznak życia.

Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy

Dzięki pomocy udzielonej 41-latkowi przez policjantów, mężczyźnie udało się przywrócić funkcje życiowe. Mężczyzna nadal jednak potrzebował pomocy. Mundurowym wyznał, że ma problemy rodzinne. 41-latek został przewieziony do szpitala, gdzie udzielona została mu specjalistyczna pomoc medyczna i wsparcie psychologa. Szybka i profesjonalna reakcja policjantów uchroniła rodzinę przed tragedią.

Sonda
Czy zaszczepisz się na koronawirusa?
Pożar mieszkania na Marszu Niepodległości. Narodowcy rzucali race w balkon z flagą LGBT