Tragedia na Mazurach! Dryfujące ciało mężczyzny na jeziorze Gielądzkim!

2020-07-30 12:27 SCH
Jezioro Gielądzkie
Autor: Google Street View Z jeziora Gielądzkiego na Mazurach strażacy wyłowili ciało 68-letniego mężczyzny.

Tragedia na jeziorze Gielądzkim na Mazurach! W środę (29 lipca) wieczorem w zaroślach jeziora w miejscowości Młynik dryfowało ciało mężczyzny. Zwłoki zauważyła przypadkowa osoba Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 68-letniego mieszkańca gminy Sorkwity.

W środę (29 lipca) ok. godz. 19 policjanci otrzymali informację o ciele mężczyzny dryfującym w zaroślach jeziora Gielądzkiego w miejscowości Młynik na Mazurach. Niedaleko zauważano też pływający pusty kajak.

Strażacy wydobyli ciało mężczyzny z wody. Jak podaje asp. Dorota Kulig z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, ustalono, że w jeziorze Gielądzkim utonął 68-letni mieszkaniec gminy Sorkwity. Mrągowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznej śmierci mężczyzny.

Niestety, to nie jedyne utonięcie na Mazurach w ostatnim czasie. Na jeziorze Dargin w miejscowości Pieczarki w niedzielę (26 lipca) utonął 18-latek. Mężczyzna był obywatelem Szkocji, który przyjechał ze znajomymi na wakacje na Mazury. Z kolei w Mikołajkach zmarł 41-letni mężczyzna, który skoczył do wody z kładki dla pieszych nad przesmykiem łączącym jeziora Mikołajskie i Tałty.

Janusz Korwin-Mikke - najlepsze momenty „Expressu Biedrzyckiej”

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.