Tragedia w Martianach. Zginęły 3 osoby, 11-latek walczy o życie w szpitalu. Jaki jest stan zdrowia chłopca?

2021-05-31 14:05
Makabryczny wypadek na torach w Martianach
Autor: Paweł Kicowski Makabryczny wypadek na torach w Martianach

Najnowsze informacje ze szpitala dziecięcego w Olsztynie, gdzie o życie wciąż walczy 11-letni chłopiec, uczestnik tragicznego w skutkach wypadku drogowego na przejściu kolejowym w Martianach k. Kętrzyna (woj. warmińsko-mazurskie). Po zderzeniu osobowego auta z pociągiem, zginęły 3 osoby. Jedynym ocalałym z wypadku jest 11-letni chłopiec. Jaki jest stan zdrowia dziecka?

Przypomnijmy, że do tragicznego w wypadku na przejściu kolejowym w Martianach k. Kętrzyna doszło w sobotę, 29 maja, około godz. 16. Z policyjnych ustaleń wynika, że jadący gminną drogą kierowca opla vectry nie zachował ostrożności podczas przejeżdżania przez niestrzeżony przejazd kolejowy i wjechał pod pociąg relacji Białystok - Gdynia.

Na miejscu zginął 21-letni kierujący oraz pasażerowie w wieku 43 i 23 lat. Czwartą osobą jadącą autem, był 11-letni chłopiec. Nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala dziecięcego w Olsztynie.

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z pracownikami Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, stan zdrowia 11-latka nadal jest bardzo ciężki. Wciąż trwa walka o jego życie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Chciał zrobić prezent córeczce, zginął pod kołami pociągu. Tragedia na przejeździe kolejowym w Martianach [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE