Tragiczny wypadek! Motocyklista zginął w Gołdapi, jechał razem z 11-letnim synem!

2020-07-04 11:01 SCH

Śmiertelny wypadek w Gołdapi! Autobus zderzył się z motocyklem, którym podróżował 49-letni mężczyzna wraz z synem. Niestety, motocyklista zginął na miejscu. Dziecko trafiło do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku.

Wypadek w Gołdapi. Motocyklista nie żyje

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek (2 lipca) po południu. Autobus zderzył się z motocyklem, którym podróżował ojciec z 11-letnim synem. Mężczyzna niestety w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu, a jego syn trafił do szpitala. Do zdarzenia z udziałem autobusu i motocykla doszło ok. godz. 17:45 na skrzyżowaniu drogi krajowej K-65 z ulicą Wojska Polskiego w Gołdapi.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący autobusem, jadąc obwodnicą miasta i wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu od granicy państwa w kierunku Kowal Oleckich motocyklowi - mówi mł. asp. Anna Barszczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.

Doszło do zderzenia czołowego. Kierowca motocykla, 47-letni mieszkaniec Gołdapi pomimo reanimacji zmarł. Jego pasażer, 11-letni syn z urazem ręki został przewieziony do szpitala w Suwałkach.

Kierowcy busa i dwojgu jego pasażerom nic się nie stało, Mężczyzna był trzeźwy. Droga przez kilka godzin była  całkowicie zablokowana, policjanci kierowali na objazdy.

Początek lipca na drogach Warmii i Mazur układa się jak dotąd fatalnie. W piątek (3 lipca) rano doszło do śmiertelnego wypadku w gminie Kozłowo. 19-latek wjechał oplem w drzewo. Był pijany. Zginął 31-letni pasażer. Dwie osoby, w tym kierowca, zostały ranne.

Kolizja w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.