Śmiertelny wypadek koło Nidzicy! Pijany 19-latek wjechał w drzewo! Pasażer nie żyje

2020-07-03 9:47 SCH
Śmiertelny wypadek koło Nidzicy
Autor: wm.policja.gov.pl Śmiertelny wypadek na trasie Zaborowo-Pielgrzymowo. Pijany 19-latek jechał za szybko i uderzył w drzewo. Pasażer zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek w powiecie nidzickim. W piątek (3 lipca) nad ranem na trasie Zaborowo-Pielgrzymowo pijany 19-latek jechał za szybko i uderzył w drzewo. Młody kierowca wiózł ze sobą dwóch pasażerów. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala w ciężkim stanie.

Śmiertelny wypadek k. Nidzicy. Pasażer nie żyje, młody kierowca pijany

Tragedia na trasie Zaborowo - Pielgrzymowo w powiecie nidzickim. Pijany 19-latek spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła jedna osoba, 31-letni pasażer. Drugi z pasażerów w ciężkim stanie trafił do szpitala w Działdowie. Młody kierowca również jest hospitalizowany.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla astry na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowało 3 mieszkańców powiatu nidzickiego w wieku od 19 do 31 lat. Jeden z pasażerów zginął na miejscu, drugi w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Działdowie. Natomiast 19 – letni kierujący trafił do nidzickiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Na czas prowadzenia czynności na miejscu wypadku i usuwania skutków zdarzenia droga była zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Kolizja w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.