Polska Olsztyn miasto view

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Tragiczny wypadek w miejskim autobusie! Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 86-latka

2019-10-14 11:59

Olsztyńscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w niedzielę w autobusie komunikacji miejskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 86-letni pasażer zmarł na skutek uderzenia w element konstrukcyjny pojazdu, po tym jak kierowca gwałtownie zahamował.

Olsztyn. Wypadek w centrum miasta

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 13 na al. Piłsudskiego w Olsztynie, nieopodal urzędu wojewódzkiego. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że z powodu gwałtownego hamowania miejskiego autobusu jeden z pasażerów uderzył w element konstrukcyjny pojazdu – powiedział sierż. Andrzej Jurkun z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Olsztyn. Śmierć w autobusie

Starszy mężczyzna zmarł, mimo udzielonej mu przez pasażerów pierwszej pomocy przedmedycznej oraz dalszej resuscytacji (prób przywrócenia czynności krążeniowo-oddechowych) prowadzonej przez wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Autobus, w którym zmarł mężczyzna, należy do prywatnej firmy, na która na zlecenie miasta obsługuje część linii komunikacji miejskiej w Olsztynie. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają