Próba samobójcza w Biskupcu. Policjanci uratowali 39-latkę

i

Autor: wm.policja.gov.pl Asp. szt. Daniela Ilnickiego i sierż. Pawła Skowrońskiego uratowali życie 39-latki.

Uratowali 39-latkę przed desperackim krokiem! Dramatyczna akcja w Biskupcu

2022-06-29 11:06

Szybka i skuteczna interwencja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Biskupcu - asp. szt. Daniela Ilnickiego i sierż. Pawła Skowrońskiego zapobiegła możliwej tragedii. 39-letnia kobieta próbowała odebrać sobie życie.

W piątek (24 czerwca) oficer dyżurny Komisariatu Policji w Biskupcu otrzymał dramatyczne. Wynikało z niego, że pewna kobieta może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu lub zdrowiu. Na miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol. - Funkcjonariusze ustalili, że kobieta po wyjściu z mieszkania od znajomego najprawdopodobniej poszła w kierunku boiska sportowego. Tam policjanci zauważyli nieprzytomną kobietę z założonym na szyi sznurkiem przywiązanym do słupka - mówi sierż. szt. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Policjanci natychmiast przystąpili do działania: ściągnęli pętle z szyi kobiety, a następnie udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej. Po chwili 39-latka odzyskała świadomość. Kobieta ostatecznie trafiła do szpitala, gdzie otrzymała specjalistyczną pomoc.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sztynort: Ranił nożem dwóch żeglarzy. Jest decyzja sądu ws. 70-latka

W trudnych chwilach możesz poprosić o pomoc

Policjanci przypominają, że każda osoba, zmagająca się z trudnymi chwilami i nie potrafi sama sobie pomóc, a tej pomocy potrzebuje, może skorzystać ze wsparcia specjalistów. Nie wstydź się zadzwonić! Są osoby, które czekają na Twój telefon. Nie stawiają diagnozy, nie leczą, bo tego nie da się zrobić przez telefon. Ale wysłuchają, podpowiedzą co robić i udzielą wsparcia. Wytłumaczą też na czym polega np.: leczenie depresji oraz terapia osób z rozpoznaną depresją. Zadzwoń pod numer 22 484 88 01 i dowiedz się więcej. Jest to Antydepresyjny Telefon Zaufania prowadzony przez Fundację ITAKA.

ZOBACZ TEŻ: Auto wpadło do rzeki, trzy osoby zginęły. Jakie były przyczyny wypadku pod Szczytnem?

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Skatowali Marcina z Łęczycy tłuczkiem do mięsa. Dwa miesiące umierał w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE