Urodziny teściowej niczym z koszmaru! Mąż rzucił w żonę taboretem!

i

Autor: Shutterstock Urodziny teściowej niczym z koszmaru! Mąż rzucił w żonę taboretem!

Dramatyczny finał rodzinnej awantury

Urodziny teściowej niczym z koszmaru! Mąż rzucił w żonę taboretem!

2022-10-10 12:18

Policjanci z Bartoszyc (woj. warmińsko-mazurskie) mają za sobą interwencję podczas urodzin w jednym z mieszkań na terenie miasta. Podczas imprezy mąż rzucił w żonę taboretem. 31-latka trafiła do szpitala z urazem głowy. Z kolei 38-latek musiał opuścić rodzinne mieszkanie, ponieważ mężczyzna został objęty zakazem zbliżania się do kobiety.

Mąż rzucił w żonę taboretem. Ma zakaz zbliżania się

W sobotę (8 października) przed godz. 16:00 policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w Bartoszycach, gdzie doszło do awantury. Policjanci ustalili, że w trakcie spożywania alkoholu na urodzinach teściowej, mąż rzucił taboretem w żonę. 31-latka urazem głowy trafiła do szpitala. 38-letni mąż kobiety w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. - Następnego dnia kobieta zdecydowała się opowiedzieć policjantom, że jej mąż już od kilku miesięcy źle ją traktuje. Wyzywa, poniża i bije - tłumaczy asp. Marta Kabelis z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

31-latka złożyła zawiadomienie o przestępstwie znęcania się nad nią przez męża. Istniała konieczność zapewnienia kobiecie bezpieczeństwa, więc zapadła decyzja o wydaniu jej mężowi nakazu natychmiastowego opuszczenia mieszkania i zakazu zbliżania się w jego okolicę. 38-latek po zwolnieniu z policyjnej celi wrócił do domu tylko po osobiste rzeczy i w obecności funkcjonariuszy musiał się wyprowadzić.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto był ofiarą przemocy domowej?
Biedroń: "Ten rząd ma dużo z kupą do czynienia, bo to jest kupa śmiechu już dzisiaj" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany