Ciepło, ogrzewanie

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Zrobi się zimno

Uwaga, wyłączą ogrzewanie w Olsztynie! W tych mieszkaniach będzie zimno. Sprawdź, gdzie będą przerwy w dostawie ciepła [Lista ulic]

2023-03-14 8:31

Mieszkańców kilku budynków w Olsztynie czeka przerwa w dostawie ciepła: wyłączą ogrzewanie, nie będzie też ciepłej wody. Wszystko z powodu prac na miejskiej sieci ciepłowniczej i rozbudowy linii tramwajowej w mieście. W dalszej części artykułu dowiesz się, kiedy dokładnie i w jakich budynkach zabraknie ciepła. Sprawdź listę ulic!

Wyłączą ogrzewanie w Olsztynie. W tych mieszkaniach będzie zimno. Sprawdź, gdzie będą przerwy w dostawie ciepła [Lista ulic]

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie informuje o przerwie w dostawie ciepłej wody i centralnego ogrzewania w terminie od 13 marca (poniedziałek) od godz. 22 do 15 marca (środa) do godz. 10. Przerwa w dostawie ciepła podyktowana jest pracami na miejskiej sieci ciepłowniczej oraz inwestycją miejską – budową linii tramwajowej. Przerwy w dostawie ciepła dotyczą następujących budynków:

  • Augustowska 3, 5A, 5B, 5C;
  • Piłsudskiego 60A, 60B, 60C;
  • Wyszyńskiego 5A, 5C, 5D, 5F, 5G, 5H, 5I, 5J, 5K, 5M, 5N, 5O, 7, 15.

Administracja w/w budynków proszona jest o poinformowanie lokali usługowych o terminie przerwy w dostawie ciepłej wody. MPEC w Olsztynie zaznacza, że wskazany termin wyłączenia może ulec zmianie. Bieżących informacji udziela Pogotowie Ciepłownicze pod numerem kontaktowym 993 lub 512 911 583.

CZYTAJ TEŻ: Remont mostu kolejowego przy ul. Artyleryjskiej w Olsztynie. Czy wpłynie to na ruch pociągów?

Sonda
Czy awarie ogrzewania zdarzają się często w Twoim mieście?
Joanna Jędrzejczyk: Na razie nie wracam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany