W pobliżu szkoły znaleziono niewybuch! Drogowy ARMAGEDON w Olsztynie!

2020-09-14 15:41 SCH
Mina w pobliżu LOV w Olsztynie
Autor: KMP Olsztyn Niewybuch odkryty niedaleko LOV w Olsztynie sparaliżował ruch drogowy w mieście.

Znaleziono minę z okresu II wojny światowej niedaleko V Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie! W związku ze znalezieniem niewybuchu, wstrzymano ruch w obu kierunkach, co sparaliżowało ruch na olsztyńskich Jarotach.

Niewybuch sparaliżował ruch w Olsztynie

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie poinformował, że w związku z wykopaniem podczas prac ziemnych w pobliżu V Liceum Ogólnokształcącego niewybuchu z okresu II wojny światowej, na objazdy skierowane zostały wszystkie linie autobusowe mające swój przebieg po ul. Krasickiego.

- Autobusy linii nr 113, 117, 120, 121, 126, 141, 205 były najbliższymi równoległymi ciągami jak np. ul. Wilczyńskiego, al. Sikorskiego czy ul. Wańkowicza. Ruch na ul. Krasickiego wstrzymany został ruch pojazdów w obu kierunkach - poinformował ZDZiT.

Niewybuch w pobliżu LO V w Olsztynie. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Około godz. 15 przywrócony został ruch pojazdów w obu kierunkach na ul. Krasickiego. Na swoje podstawowe trasy wróciły także wszystkie linie autobusowe mające przebieg po ul. Krasickiego. Ze względu jednak na długą przerwę w kursowaniu, rozbieżności w rozkładzie jazdy mogą potrwać nawet do godzin wieczornych.

Na minę natrafili budowlańcy podczas prac wykopaliskowych. Saperzy zabezpieczyli już niebezpieczny ładunek wybuchowy. - W najbliższym czasie zajmą się jego neutralizacją - informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Ziobro flirtuje z Konfederacją

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.