W Szczytnie wnuk znęcał się nad babcią! Horror staruszki trwał latami!

2020-08-02 12:00 SCH
Przemoc, agresja
Autor: Pixabay Wnuk znęcał się nad swoją babcią w Szczytnie. Trafił do aresztu.

Bicie, wyzwiska i groźby - tak wyglądały ostatnie lata życia 80-letniej kobiety, która przygarnęła pod swój dach 37-letniego wnuka. Ten zamiast okazać wdzięczność, zgotował staruszce piekło. Kobieta miała już dość skandalicznego zachowania wnuka i zawiadomiła policję, która odizolowała agresora od swojej ofiary. 37-latkowi za znęcanie się grozi 5 lat więzienia.

Wnuk znęcał się nad babcią

We wtorek (28 lipca) tuż przed godziną 8 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od roztrzęsionej kobiety, która poinformowała, że była świadkiem jak agresywny mężczyzna popchnął starszą kobietę i wyzywa ja słowami wulgarnymi.

Na miejcie interwencji natychmiast pojechali dzielnicowi. Funkcjonariusze w rozmowie z 80-letnią mieszkanką Szczytna ustalili, że sprawcą interwencji był jej 37-letni wnuk. Starsza kobieta poinformowała mundurowych, że tak naprawdę wnuk znęca się nad nią od dwóch lat, kiedy to przygarnęła go do domu. 37-latek w trakcie domowych awantur wyzywał kobietę, bił i groził śmiercią! Agresywny mężczyzna jest też uzależniony od alkoholu.

5 lat więzienia dla agresora

Dzielnicowi po rozmowie z kobietą natychmiast podjedli decyzję o potrzebie odizolowania sprawcy od pokrzywdzonej. Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka i osadzili w policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonego przez szczycieńskich śledczych materiału dowodowego, na wniosek policji i prokuratury, wobec sprawcy przemocy domowej sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego tymczasowego aresztu. Za znęcanie się nad osobą najbliższą 37-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Powstanie Warszawskie. Groby młodych powstańców. Niezapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.