Wakacje Joanny Jędrzejczyk. Zawodniczka MMA wypoczywa na Kaszubach [ZDJĘCIA]

2020-07-28 20:43 Paweł Kicowski

Wakacje Joanny Jędrzejczyk z zapartym tchem śledzą na Instagramie jej wierni obserwatorzy. Zdjęcia mistrzyni MMA, pochodzącej z Olsztyna, wyglądają niczym przepiękne pocztówki. Malownicze widoki rozciągające się za zawodniczką to kaszubskie krajobrazy.

Sezon urlopowy w pełni, więc większość z nas albo jest już po wakacjach, albo w ich trakcie, albo niebawem je rozpocznie. Nie inaczej jest z celebrytami i sportowcami - na wakacjach nie próżnują i chętnie dzielą się w internecie swoimi zdjęciami z podróży. Jest na co popatrzeć!

Joanna Jędrzejczyk (ur. 18 sierpnia 1987 w Olsztynie), utalentowana zawodniczka MMA, związana z UFC, najlepszą federacją mieszanych sztuk walki na świecie, odpoczywa w okolicach Kartuz na Kaszubach. Podczas urlopu nie brakuje zarówno pogody, jak i towarzystwa najbliższych. Razem z zawodniczką jest jej siostra oraz przyjaciele. 

Przez epidemię koronawirusa gale MMA zostały odwołane, co z pewnością przedłuża wakacje zawodniczki. Sama pisze na swoim Facebooku, że nawet na wakacjach trzeba dbać o formę - "Wakacje wakacjami ale trening mam we krwi. No i na wyjeździe liczy się podwójnie. Czyż nie?"

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW