Warmia i Mazury. Najpopularniejsze imiona nadawane chłopcom w 2020 roku [GALERIA]

2020-11-08 9:00

Jakie imiona były najczęściej nadawane chłopcom na Warmii i Mazurach w 2020 roku? Dowiecie się tego, przeglądając naszą galerię z zestawieniem 10 najpopularniejszych męskich imion. Na liście nie zabrakło zarówno imion obecnych w tego typu zestawieniach od lat, jak i zaskakujących, nieoczywistych wyborów!

Na cześć ojca, dziadka, ulubionego aktora lub sportowca - kryteria nadawania imion męskich przez rodziców są naprawdę różne i pomysłowe. Jak wszystkie pomysły na nadanie imienia chłopcu wpływają na statystyki?

Na Warmii i Mazurach w rankingu najpopularniejszych imion mężczyzn w 2020 roku dominują imiona popularne od lat. Nikogo więc nie powinna dziwić obecność w zestawieniu Jana, Jakuba czy Antoniego. Nie brakuje jednak zaskakujących wyborów, których popularność dopiero wzrasta.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią, przedstawiającą najpopularniejsze imiona męskie, nadawane w 2020 r. przez rodziców z Warmii i Mazur. A może na liście jest imię Wasze lub Waszego dziecka?

Warmia czy Mazury. Gdzie leży to miasto?

Pytanie 1 z 10
Olsztyn leży na...
Super Raport 04.11 (Goście: Aleksander Kwaśniewski - były prezydent RP oraz gen. Waldemar Skrzypczak - były dowódca Wojsk Lądowych)
Nasi Partnerzy polecają