Warmińsko-mazurskie. Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek w 2020 roku [GALERIA]

2020-11-02 13:34

Znamy listę najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom w pierwszej połowie 2020 roku. W zestawieniu nie brakuje imion, które od lat widnieją w rankingach popularności. Listę 10 najczęściej wybieranych przez rodziców prezentujemy Wam w specjalnej galerii!

W ostatnich latach nie było rankingów popularności dziewczęcych imion bez Zuzanny, Zofii czy Julii. W tegorocznym rankingu najczęściej nadawanych imion dziewczynek tych imion również nie brakuje. Są też jednak imiona zaskakujące. Zobaczcie listę 10 najczęściej wybieranych imion dziewcząt na Warmii i Mazurach. Zestawienie dotyczy jedynie dziewczynek urodzonych w pierwszej połowie 2020 roku.

Tymczasem w zestawieniu krajowym mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie liderki. W porównaniu z ubiegłym, na pierwszym miejscu znalazła się Julia. Zuzanna, która do tej pory zajmowała pozycję liderki ustąpiła miejsce Julii bardzo niedużą różnicą.

W pierwszym półroczu tego roku jest tylko 10 Julek więcej niż Zuź! Jeśli chodzi o pozostałe miejsca w rankingu – niewiele się w nim zmienia. Poza tym, że w TOP 10 nie ma już Amelii. Jej miejsce zastąpiła Laura.

Warmia czy Mazury. Gdzie leży to miasto?

Pytanie 1 z 10
Olsztyn leży na...
Zamieszki na rondzie de Gaulle'a
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE