Warmińsko-mazurskie. Strażak ranny w czasie akcji! Śmigłowiec zabrał go do szpitala!

2021-09-24 9:23
Straż pożarna
Autor: Pixabay Pożar w Bytomiu. Nie żyje 70-letni mężczyzna. Zdj. ilustracyjne.

W miejscowości Studzianka (woj. warmińsko-mazurskie) ranny został strażak ochotnik. Mężczyzna brał udział w akcji usuwania powalonego drzewa. Ma otwarte złamanie nogi. Strażak został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Strażak ochotnik został ranny podczas akcji usuwania powalonego drzewa w miejscowości Studzianka w powiecie olsztyńskim. Strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wójtówku w został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. - Ma otwarte złamanie nogi - informuje rzecznik warmińsko-mazurskim strażaków Rafał Melnyk.

Warmińsko-mazurscy strażacy wciąż usuwają skutki wichur, które szalały w regionie w nocy z czwartku na piątek. Obecnie odnotowano ponad 300 interwencji związanych głównie z usuwaniem połamanych konarów czy powalonych drzew. Były też zdarzenia związane z zerwaną linią energetyczną czy zerwaniem elementów blachy z dachów. Najwięcej szkód silny wiatr wyrządził w powiatach kętrzyńskim, braniewskim, bartoszyckim, elbląskim, olsztyńskim i ostródzkim.

Informacje o rannym strażaku także w dzisiejszym "Raporcie z Anteny": 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Powalone drzewa i przerwy w dostawie prądu. Tysiące interwencji strażaków w Polsce. Co dalej?

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Raport z Anteny 24.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE