Wierzbiny. Wypadek na DK 16. Jedna osoba została ranna!

2021-08-02 11:55
Wierzbiny. Wypadek na DK 16
Autor: wm.policja.gov.pl Wypadek w Wierzbinach na drodze krajowej nr 16. Jedna osoba została ranna.

W Wierzbinach (woj. warmińsko-mazurskie), na trasie między Ełkiem a Orzyszem, zablokowana jest droga krajowa nr 16 po zderzeniu samochodu osobowego z busem. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Jak informują drogowcy, utrudnienia potrwają do dwóch godzin.

Jak informuje policja, zablokowana jest droga krajowa nr 16 w Wierzbinach (powiat piski) po zderzeniu dwóch samochodów zablokowana. Na trasie między Ełkiem a Orzyszem samochód osobowy zderzył się z busem. W wypadku została ranna jedna osoba. Kierowca osobowego auta z urazem głowy został przewieziony do szpitala. - Z pierwszych ustaleń wynika, że 30-letni kierowca audi na łuku drogi zjechał z nieustalonych przyczyn na przeciwległy pas jezdni i uderzył w jadącego z przeciwka busa. W wyniku uderzenia audi zjechało do przydrożnego rowu - przekazała PAP nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu. Droga krajowa nr 16 w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Na miejscu wypadku pracują policjanci i służby ratunkowe. Olsztyńska GDDKiA podała w komunikacie, że utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

AKTUALIZACJA godz. 11:50

Przejezdna jest już droga krajowa nr 16 w Wierzbinach, gdzie zderzyły się dwa samochody - poinformowała GDDKiA.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Potężny wybuch gazu w mieszkaniu! Dwie osoby w szpitalu!

Wierzbiny. Wypadek na DK 16
Autor: wm.policja.gov.pl Wypadek w Wierzbinach na drodze krajowej nr 16. Jedna osoba została ranna.
Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE