Włamywacz

i

Autor: Pixabay 55-letni mężczyzna włamał się do domu sąsiadów. Zdj. ilustracyjne.

Włamał się do domu sąsiadów. O takim finale mu się nie śniło!

2022-04-25 10:16

55-letni włamywacz w akcji. Mieszkaniec Sztynortu (woj. warmińsko-mazurskie) włamał się do domu sąsiadów. Tam skusiła go zawartość lodówki, a konkretnie dostępne tam alkohole. Finał tego włamania był łatwy do przewidzenia. Pijany 55-latek zasnął, a to, co zobaczył po przebudzeniu się, nie było koszmarem, a rzeczywistością.

55-letni mieszkaniec Sztynortu (powiat węgorzewski) przechodził obok pustego domu sąsiadów i zauważył rozszczelnienie okno. Jak tłumaczył, był bardzo ciekawy jak mocno trzyma się okno, więc spróbował je wypchnąć ręką. Już po chwili 55-latek sprawdzał zawartość lodówki domu sąsiadów. Tam znalazł różne alkohole, którymi zaczął się częstować. Niedługo później zasnął na sofie. Widok po przebudzeniu był dla niego wielkim zaskoczeniem.

Okazało się, że stoi nad nim patrol prewencji. Mundurowi zatrzymali zdezorientowanego złodzieja. 55-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ten widok zaskoczył kierowców. Śmigłowiec wylądował na drodze! Liczyła się każda sekunda

Sonda
Czy zostałeś kiedyś okradziony?
Kolno. Złodziej włamał się do baru i przyrządził sobie kebaba
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany