Wypadek k. Ełku. Auto zmiażdżone, dwie osoby w szpitalu!

2019-11-25 8:05
Wypadek k. Ełku. Dwie osoby trafiły do szpitala!
Autor: Marcin Waszkiewicz Wypadek k. Ełku. Dwie osoby trafiły do szpitala! Kierowca BMW dachował drodze Straduny-Malinówka

W sobotę (23 listopada) wieczorem doszło pod Ełkiem do wypadku drogowego. BMW dachowało na drodze Straduny-Malinówka. Prowadził je 20-letni kierowca. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Strażacy z Ełku ok. godz 22:30 otrzymali zgłoszenie o wypadku. Po dojeździe pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce okazało się, że auto dachowało i jest poza drogą. Samochodem jechały trzy osoby. Dwoje pasażerów: kobieta i mężczyzna zostali przetransportowani przez do szpitala w Ełku. Pomocy poszkodowanym udzielili także świadkowie zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letni kierowca BMW podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo oraz dachował. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy dla osób poszkodowanych. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z JRG Ełk, zastęp OSP Straduny, dwa zespoły ZRM oraz policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE