Tragedia podczas usuwania drzewa. 54-latek zmarł w szpitalu

i

Autor: Piotr Lampkowski/Super Express, Shutterstock Tragedia podczas usuwania drzewa. 54-latek zmarł w szpitalu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Płoskinia.

Tragedia

Wypadek podczas usuwania drzewa. 54-latek zmarł w szpitalu

2023-03-02 7:45

Tragedia w miejscowości Płoskinia (woj. warmińsko-mazurskie). Dwóch mężczyzn na posesji usuwało drzewo. W pewnym momencie drzewo spadło na 54-latka. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu.

Płoskinia. Tragiczny wypadek podczas prac. 54-latek zmarł

Do tragedii doszło we wtorek (28 lutego) kilka minut przed godziną 13. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło podczas wycinki drzewa w miejscowości Płoskinia w powiecie braniewskim. Mundurowi ustalili, że na jednej z prywatnych posesji dwóch mężczyzn usuwało drzewo. - Podczas jego obalania drzewo rozłupało się. Jedna z jego części uderzyła 54-latka, na skutek uderzenia mężczyzna stracił przytomność i upadł na ziemię - poinformowali braniewscy policjanci. Po pewnym czasie mężczyzna odzyskał przytomność, następnie został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala na badania. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu. Na miejscu wypadku pracowała policyjna grupa zdarzeniowa, która wykonała oględziny oraz zabezpieczyła ślady. Braniewscy policjanci prowadzą dochodzenie, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

CZYTAJ TEŻ: Zginął w pożarze przyczepy kempingowej. Mieszkał w niej za zgodą właściciela

Sonda
Czy przydarzył ci się kiedyś jakiś wypadek w domu?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz CIMOSZEWICZ
Nasi Partnerzy polecają