Zaginął Witold Studniarz. NOWE FAKTY o miejscu pobytu 21-latka z Olsztyna! Pomógł monitoring

2021-01-20 14:40 sch
Zaginął 21-letni Witold Studniarz
Autor: wm.policja.gov.pl W Olsztynie zaginął 21-letni Witold Studniarz. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Pojawił się nowy trop w sprawie zaginionego 21-latka z Olsztyna. Policjanci informowali, że poszukiwany Witold Studniarz ostatni raz był widziany przy ul. Mazowieckiej. Według najnowszych ustaleń mundurowych, młody mężczyzna szedł w okolicy ul. Popiełuszki i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny. Tak wynika z nagrań na monitoringu.

Zaginął Witold Studniarz z Olsztyna. Gdzie był widziany ostatni raz?

Przypomnijmy, że od kilku dni olsztyńscy policjanci poszukują zaginionego 21-latka. Witold Studniarz jest mieszkańcem Olsztyna. Młody mężczyzna w niedzielę (17 stycznia) wyszedł on z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Witold Studniarz mierzy około 190 cm wzrostu, ma ciemne , krótkie włosy i piwne oczy. W chwili zaginięcia 21-latek ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie jeansowe oraz szarą czapkę.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

CZYTAJ TEŻ: "Budzik" chce ocalić Polaka w śpiączce! Czy uda się go sprowadzić z Wielkiej Brytanii? [WIDEO]

Express Biedrzyckiej – Sebastian Kaleta: Prokuratorzy przebrali się za polityków