Zamienił jej życie w piekło! Groził śmiercią i porwaniem dzieci! Dramatyczny finał internetowej znajomości

2020-09-14 17:38 SCH
Mieszkaniec Łodzi nękał kobietę z Węgorzewa
Autor: wm.policja.gov.pl Mieszkaniec Łodzi nękał kobietę z Węgorzewa. Za stalking i groźby karalne grozi mu 8 lat więzienia.

Straszenie śmiercią, porwaniem dzieci ofiary oraz groźby podłożenia bomby. Tak przez pewien czas wyglądała codzienność mieszkanki Węgorzewa. Wszystko zaczęło się od poznania przez internet 47-letniego mężczyzny z Łodzi. Policjanci na szczęście odizolowali stalkera od swojej ofiary i aresztowali go na 3 miesiące. Grozi mu 8 lat więzienia.

Internetowa znajomość przerodziła się w horror

Mieszkanka Węgorzewa poznała przez internet 47-letniego mieszkańca Łodzi. Początkowo nic nie zwiastowało dramatu. Po kilku miesiącach znajomości okazało się, że mężczyzna jest chorobliwie zazdrosny i chce za wszelką cenę kontrolować kobietę.

Mieszkanka Węgorzewa chciała zerwać znajomość, jednak mężczyzna nie chciał się z tym pogodzić. Wydzwaniał do swojej znajomej, bombardował wiadomościami, a przy tym groził śmiercią! Jakby tego było mało, 47-latek notorycznie wydzwaniał do rodziny kobiety, grożąc porwaniem jej dzieci oraz podłożeniem bomby. Mieszkaniec Łodzi nękał ofiarę nawet w jej pracy. Chciał też zmusić dyrektora do zwolnienia mieszkanki Węgorzewa.

Nawet 8 lat więzienia dla stalkera z Łodzi

Zebrany w tej sprawie materiał dowody dał podstawy do przedstawienia zatrzymanemu 47–latkowi zarzutu stalkingu, gróźb karalnych oraz zmuszenia funkcjonariusza publicznego do przedsięwzięcia prawnej czynności służbowej.

Mężczyzna przyznał się do części zarzucanych mu czynów. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie tych przestępstw grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Super Raport 14.09 (Goście: Kamil Bortniczuk - Porozumienie, Michał Kamiński - Wicemarszałek Senatu oraz Michał Kobosko - Polska 2050)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.