Zgotował piekło żonie. Nie stosował się do zakazów policji i teraz on będzie mieć kłopoty

2020-07-03 12:22 SCH
Znęcał się nad żoną
Autor: wm.policja.gov.pl W Piszu 43-letni mężczyzna przez ponad 10 lat znęcał się nad żoną.

Ponad 10 lat trwał horror kobiety w Piszu na Mazurach, nad którą znęcał się 43-letni mąż. Po pijanemu wszczynał awantury. Bił, dusił i wyzywał żonę, a nawet groził jej śmiercią. Policja objęła agresora dozorem, ale 43-latek zignorował wszelkie zakazy i teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Horror na Mazurach. Bił i dusił żonę po pijanemu

W czerwcu tego piscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Pisza, gdzie doszło do przemocy domowej. Ze zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy mąż wszczął awanturę, w trakcie której wyzywał żonę, pobił ją, zabrał jej kluczyki do samochodu oraz telefon komórkowy.

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Pisza w policyjnym areszcie. Śledczy ustalili, że taka sytuacja ma miejsce w rodzinie od ponad 10 lat. Nietrzeźwy mąż wszczynał awantury, w trakcie których wyzywał żonę i groził jej śmiercią. Do tego bił ją, popychał, dusił oraz rzucał w nią różnymi przedmiotami. Ostatnim razem zebrał jej kluczyki od samochodu oraz telefon, uniemożliwiając wezwanie pomocy.

Kolizja w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawca przemocy domowej złamał policyjne zakazy

Sprawca przemocy usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad żoną. Objęty został policyjnym dozorem. Do tego miał orzeczony zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną i zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż 20 metrów. Zobowiązany został także do natychmiastowego opuszczenia mieszkania. Nałożony na niego został także zakaz opuszczania kraju.

43-letni mieszkaniec Pisza nie zastosował się do orzeczonych zakazów. Mężczyzna kontaktował się z pokrzywdzoną oraz przychodził do mieszkania, które miał opuścić. Ponadto dopuścił się popełnienia kolejnego przestępstwa polegającego na uporczywym nękaniu 28-letniej córki.

-Wysyłał jej wiadomości tekstowe o różnych porach oraz uporczywie dzwonił do niej. Próbował też osobiście nawiązać z nią kontakt i wejść do mieszkania. Wzbudziło to w kobiecie poczucie zagrożenia, udręczenia, poniżenia i istotnie naruszyło jej prywatność - mówi nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

5 lat więzienia dla agresora

Mieszkaniec Pisza podejrzany jest teraz o popełnienie przestępstwa znęcania się nad żoną i nękania córki. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 43-latka na okres dwóch miesięcy. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.