Zima na Warmii i Mazurach. Spadł śnieg. Jak będzie w weekend? [PROGNOZA POGODY]

2020-11-21 8:49 sch
Śnieg na Warmii i Mazurach
Autor: Nadleśnictwo Górowo Iławeckie Na Warmii i Mazurach spadł śnieg. W weekend synoptycy IMGW spodziewają się kolejnych opadów w regionie.

Na Warmii i Mazurach w piątek (20 listopada) spadł śnieg. Biały puch pojawił się w Olsztynie, ale też i w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego. Co więcej, synoptycy IMGW zapowiadają, że w naszym regionie śnieg ma padać przez cały weekend! Sprawdź szczegółową prognozę pogody!

Zima zawitała na Warmii i Mazurach. Spadł pierwszy od dawna śnieg. Zdjęciem zaśnieżonego lasu pochwalili się m.in. leśnicy z Górowa Iławeckiego. Popadało też w Olsztynie i kilku innych miastach regionu. To jednak nie koniec opadów śniegu w woj. warmińsko-mazurskim!

Warmia i Mazury. Prognoza pogody na sobotę [21 listopada]

Sobota (21 listopada) na Warmii i Mazurach będzie pochmurna. - Możliwe lokalnie przelotne opady deszczu, na krańcach zachodnich możliwy deszcz ze śniegiem - prognozuje IMGW. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Od kilku dni w woj. warmińsko-mazurskim utrzymuje się również silny wiatr. Mocnych podmuchów należy spodziewać się w drugiej połowie dnia. W porywach na północy regionu wiać będzie z prędkością 60 km/h.

Warmia i Mazury. Prognoza pogody na niedzielę [22 listopada]

W niedzielę (22 listopada) zrobi się cieplej. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Nadal będzie pochmurno. - Okresami opady deszczu, w nocy miejscami możliwy deszcz ze śniegiem lub śnieg. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni oraz zachodni - zapowiada IMGW.

Wychudzony Komorowski w szpitalu. Wstrząsające zdjęcia z karetki [TYLKO U NAS]