W piwnicy schował torbę z narkotykami. Znalazł ją na spacerze w parku

2020-05-21 6:18
Znalazł narkotyki w parku
Autor: POLICJA

34-letni mieszkaniec Pisza (woj. warmińsko-mazurskie) został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków. Tłumaczył, że torbę znalazł w parku pod drzewem. Za posiadanie narkotyków grozi mu 3 lata więzienia.

Narkotyki w zapalniczce

W niedzielę (17.05.2020) kryminalni z piskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Podejrzewali, że mężczyzna ten może posiadać środki odurzające i nie mylili się.

Mieszkaniec Pisza miał przy sobie zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Kolejne zawiniątka policjanci znaleźli w jego zapalniczce. 34-latek twierdził, że jest to amfetamina, którą dwa tygodnie wcześniej znalazł przy drzewie w parku miejskim.

W tej sytuacji policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny. Natrafili na kolejne porcje narkotyków. Znaleźli je w piwnicy. Zawiniątka schowane były w szklanym słoiczku, w saszetce z materiału oraz większym woreczku strunowym. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 150 gramów tych substancji.

Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczone przez policjantów substancje to środki odurzające wówczas mieszkaniec Pisza usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia do lat 3.

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE