Zrobił to na oczach swojej dziewczyny! Policja w Olsztynie szuka "pogromcy szlabanów"! [WIDEO]

2020-04-02 9:20 SCH
Szlaban - zdj. ilustracyjne
Autor: matelzaf / Pixabay Wandal zniszczył szlaban w Olsztynie. Szuka go policja.

Olsztyńska policja poszukuje młodego mężczyzny, który na początku roku zniszczył szlaban automatyczny przy ul. Helewiusza w Kortowie. - Dawno, dawno temu - jeszcze przed pandemią, gdzieś tak pod koniec stycznia, pewien młodzieniec zapragnął dołączyć do grona znanych wandali. Zapragnął żeby też o nim mówiono "Pogromca Szlabanów" - napisali policjanci.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczenia automatycznego szlabanu. Do zdarzenia doszło w nocy 26 stycznia 2020 roku na ul. Heweliusza w Olsztynie. Wartość strat oszacowano na ponad 1100 złotych.

Olsztyńscy policjanci nie kryją irytacji. - Z pewnością chciał tym czynem zaimponować białogłowej, która mu towarzyszyła w ten styczniowy wieczór. Po dokonaniu dzieła zniszczenia dumny z siebie młodzieniec chwycił dłoń towarzyszki i wspólnie ruszyli śmiało w noc - czytamy we wpisie Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie w mediach społecznościowych. - A teraz uznanie dla jego dokonania pragną wyrazić również policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Jednak potrzebują pomocy osób, które go rozpoznają. Dlatego proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości.

Zniszczył szlaban w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.