Zakaz handlu w niedzielę

i

Autor: pl.freepik.com Zakaz handlu w niedzielę

Boże Ciało 2021. Gdzie zrobić zakupy w Opolu? [Lista otwartych sklepów 3.06 w Opolu]

2021-06-02 14:06

Boże Ciało 2021 obchodzimy w czwartek, 3 czerwca. Większość z nas zdążyła już nauczyć się harmonogramu dni wolnych od handlu, ale błędy popełniają także najlepsi! Dlatego przygotowaliśmy szczegółowe informacje na temat sklepów otwartych w Boże Ciało 2021 w Opolu. Gdzie zrobić zakupy w czwartek 3 czerwca w Opolu? Sprawdź naszą listę!

Boże Ciało 2021. Gdzie zrobić zakupy? [3.06.2021]

Boże Ciało w 2021 roku wypada 3 czerwca w czwartek. Tego dnia zdecydowana większość sklepów oraz placówek handlowych zostanie w Opolu zamknięta - większość z nas ma tego dnia wolne od pracy. Spokojnie, jak to często bywa, są alternatywne rozwiązania i tego dnia też będziemy mogli zrobić zakupy. 

Zobacz koniecznie: Boże Ciało 2021. Pogoda na czwartek załamuje. Będzie cieplej, ale... [Prognoza pogody na 3.06.2021]

Niezbędne produkty kupimy w czwartek (03.06.21 r.) w małych, osiedlowych sklepach, za których ladą stanie właściciel punktu. Ponadto, do czego zdążyliśmy już przywyknąć, swoje drzwi pozostawi otwarte także Żabka. W tym przypadku, decyzję o otwarciu podejmuje indywidualnie każdy dzierżawca.

Kazimierz Węgrzyn ocenia mecz z Rosją

Do tego dochodzi fakt, że w Boże Ciało 2021 czynne będą również sklepy na stacjach benzynowych oraz większość lokali gastronomicznych na terenie Opola (w tym popularne sieci fast food). Raczej nie powinniśmy chodzić głodni, bo jest z czego wybierać!

W tym miejscu warto wyraźnie zaznaczyć. W czwartek 3 czerwca w Boże Ciało nie zrobimy zakupów w takich sieciach jak:

  • Biedronka,
  • Lidl,
  • Auchan,
  • Carrefour,
  • Aldi,
  • Kaufland.

 Zobacz też: Boże Ciało 2021: Co to za święto? Czy w Boże Ciało trzeba iść do kościoła?

Sonda
Boże Ciało 2021. Czy weźmiesz udział w procesji?