Brzeg. Waldemar zabił byłą żonę?! Szuka go policja!  Może być niebezpieczny

i

Autor: Policja Brzeg. Waldemar zabił byłą żonę?! Szuka go policja! Może być niebezpieczny

Tragiczny finał konfliktu

Brzeg. Waldemar zabił byłą żonę?! Szuka go policja! Może być niebezpieczny

2023-02-12 13:23

Policja poszukuje Waldemara Zachębę, który najprawdopodobniej zamordował swoją byłą żonę Jadwigę. Zwłoki kobiety znaleziono obok jej domu w Brzegu (woj. opolskie). Jak mówią mieszkańcy, para od lat była ze sobą mocno skonfliktowana.

Zwłoki 60-letniej kobiety zostały ujawnione przypadkiem, w piątek rano, przez sąsiadów. Ciało leżało obok domu w Brzegu w województwie opolskim. Kobieta mieszkała tam sama, a wcześniej ze swoim mężem - Waldemarem Zachębą. Para rozwiodła się i była ze sobą mocno skonfliktowana. Jak słyszymy od mieszkańców, spór dotyczył spraw majątkowych. Między innymi domu. 

Nieoficjalnie wiemy, że mężczyzna miał przyjść do swojego dawnego miejsca zamieszkania i tam doszło do awantury. Później Waldemar Zachęba uciekł - najpewniej na rowerze. Policja publikuje zdjęcie pojazdu.

Rower poszukiwanego

i

Autor: Policja

Służby intensywnie poszukują mężczyzny. Policja zamieściła komunikat w tej sprawie:

- Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują Waldemara Zachębę l. 60 zamieszkały w  Brzegu. Mężczyzna jest poszukiwany w związku z ujawnieniem 10 lutego 2023 r. na jednej z posesji w Brzegu zwłok 60-letniej kobiety. Rysopis mężczyzny: 175 cm. wzrostu, muskularna budowa ciała, szare oczy, na czole widoczna blizna. 60-latek ubrany był w zimową, grubą kurtkę z jasnym elementem w okolicy barków, jeansy, ciemne buty i zimową czapkę. Może się poruszać na rowerze z sakwami na bagażniku. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z Brzegu pod nr tel. 47 83 33 203 lub z najbliższą jednostką Policji w całym kraju nr alarmowy 112 - czytamy  w komunikacie.

Arkadiusz M. opowiada jak zamordował Monikę na ul. Czudeckiej w Rzeszowie
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Nasi Partnerzy polecają