Chciał SPALIĆ swoją RODZINĘ! Oblał dom benzyną. W środku NIEMOWLĘ!

2020-11-26 14:30 Michał Górecki
Gigantyczny pożar i ogień
Autor: CC Pixabay.com

Ta kłótnia zaszła za daleko. 53-letni mężczyzna z jednej z miejscowości w gminie Głubczyce (woj. opolskie) oblał dom benzyną i wyjął zapalniczkę. W środku było 5 osób, w tym 3-miesięczne dziecko. Wszystko przez kłótnie.

Policjanci z komendy w Głubczycach otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna próbuje podpalić własną rodzinę! 53-latek miał się z domownikami pokłócić, oblać pomieszczenie wewnątrz benzyną i odpalić zapalniczkę! W tym czasie wewnątrz było 5 osób, jedną z nich było 3-miesięczne dziecko.

zobacz też: Pojechali na interwencję do Wołczyna. Na miejscu znaleźli ZWĘGLONE ZWŁOKI!

Zanim na miejscu zjawili się policjanci, w domu interweniował jeden z sąsiadów. Mężczyzna miał wejść do domu frustrata i, obezwładniając go, uratować domowników.

- Dyżurny skierował na miejsce wszystkie patrole, by zapobiec tragedii. Na miejscu postawą godną do naśladowania wykazał się jeden ze świadków, który widział całe zajście i obezwładnił mężczyznę do przyjazdu policjantów - komentuje biuro prasowe policji z Głubczyc.

Pierwsi mundurowi, którzy dotarli na miejsce natychmiast zatrzymali 53-latka. Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie podejrzanemu zarzutów, za które mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 53-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Podejrzany o zabójstwo staruszki z Hajnówki w 1994 r. po ćwierć wieku stanął przed sądem. Andrzej K. (57 l.) nie przyznaje się do winy