Domy milionerów na Opolszczyźnie. Luksusy za wielkie pieniądze. Robią wrażenie! [ZDJĘCIA]

2021-11-18 15:05

To najbardziej luksusowe, najdroższe nieruchomości Opolszczyzny. Możecie je kupić! Szybki rzut oka do portfela, jeśli znajdziecie w nim co najmniej 2 miliony złotych, te lokale mogą być Wasze! Wszystkie oferty pochodzą z portalu otodom.pl i są aktualne na listopad 2021 roku. Zobaczcie, jak na Opolszczyźnie żyją bogacze.

Najdroższe domy w województwie opolskim. Architektoniczne perełki ociekają luksusem [ZDJĘCIA]

Luksusowy dom w Prudniku, na opolskim Zaodrzu, Grudzicach, Kolonii Gosławickiej, w Kędzierzynie-Koźlu, rezydencja w Nysie, albo willa w Chrząstowicach. Te najdroższe nieruchomości w województwie opolskim łączą zwykle co najmniej dwie wspólne; ociekają luksusem i kosztują co najmniej 2 miliony złotych. A najdroższa znacznie przekracza 8 milionów! W naszej galerii zobaczycie najdroższe nieruchomości w województwie opolskim. Wszystkie zostały wystawione w portalu otodom.pl, wszystkie wciąż są dostępne [listopad 2021] i robią piorunujące wrażenie!

Narodowy Bank Polski podsumował trzeci kwartał 2021 roku pod względem cen za metr kwadratowy nieruchomości. Z danych NBP wynika, że najdroższym rynkiem jest Warszawa, a najtaniej mieszkanie można kupić w Opolu. O ile średnia cena transakcyjna mieszkania na rynku pierwotnym w Warszawie w trzecim kwartale tego roku wynosiła 10992 zł, to w Opolu - 5691 zł. Podobnie z rynkiem wtórnym, choć tu nastąpiła zmiana na ostatnim miejscu rankingowym. Najdrożej wciąż jest w Warszawie - cena metra kwadratowego z trzeciego kwartału wynosiła 10905 zł - ale najniższą cenę zanotowano już nie w Opolu, ale w Zielonej Górze - 5375 zł za metr kwadratowy.

Jak dobrze znasz Opole?

Pytanie 1 z 10
Jakie było pierwsze kino w przedwojennym Opolu (na początku XX w.)?