Geniusze zbrodni! Zniszczyli radiowozy i wrzucili zdjęcia do internetu! [ZDJĘCIA]

2021-07-22 13:00
Opolskie. Skakali po radiowozach, pozowali, później zdjęcia wrzucili do internatu. Znaleźli je policjanci [ZDJĘCIA]
Autor: mat.prasowe KMP Opole Opolskie. Skakali po radiowozach, pozowali, później zdjęcia wrzucili do internatu. Znaleźli je policjanci [ZDJĘCIA]

Województwo opolskie ma nowych tytanów od złych pomysłów! Policjanci z Ozimka zatrzymali dwóch nastolatków, którzy uznali skakanie po radiowozach za świetną rozrywkę. Może uszłoby im na sucho, ale po wszystkim wrzucili pozowane zdjęcia do internetu.

Chuligani ewidentnie zapomnieli, że policjantów da się spotkać także poza komisariatem. Ta dwójka geniuszy zbrodni pozowała na radiowozach zaparkowanych przy posterunku policji w Turawie. Po wszystkim musieli być tak zachwyceni ze swojej sesji, że wszystko umieścili w internecie na portalu społecznościowym.

Zobacz ich dzieło w galerii poniżej! [ZDJĘCIA]

Na ich ślad natrafili policjanci z komendy w Ozimku i rozpoznali komisariat. Jak przekonują mundurowi, w sezonie letnim pełnią tam służbę wodniacy, a obok budynku stoi kilka radiowozów. To z nich dwoje nastolatków uczyniło sobie plan zdjęciowy. Do tego, pod zdjęciami w internecie zamieszczono wulgarne opisy, szczegółów policjanci nie zdradzają, ale możemy się domyślić, co napisali tam nastolatkowie z powiatu strzeleckiego.

Zobacz też: Opolskie. Urocza para młodych przestępców usłyszała 96 zarzutów!

Rutkowski Story: Ekostalkerzy dręczyli weterynarza

18 i 19-latek usłyszeli po dwa zarzuty uszkodzenia mienia, do których się przyznali. Jak ustalili policjanci, obaj w miniony weekend wypoczywali na jeziorach turawskich i w taki sposób postanowili upamiętnić letni wypoczynek. Straty jakie spowodowli wyceniono na blisko 3 000 złotych. Za uszkodzenie mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Czy warto było szaleć tak?