Kędzierzyn-Koźle: Przerażająca passa. ZWŁOKI w oczku wodnym. Starsza kobieta wyskoczyła z okna?

2021-03-10 8:31
Kędzierzyn-Koźle. Przerażająca passsa! Poszukiwania zaginionej 74-latki i tajemniczy zgon w oczku wodnym
Autor: KP PSP Kędzierzyn-Koźle/Instagram Kędzierzyn-Koźle. Przerażająca passsa! Poszukiwania zaginionej 74-latki i tajemniczy zgon w oczku wodnym

Kędzierzyn-Koźle. Ciało kobiety znalezione w oczku wodnym. Policja i straż pożarna interweniowały na terenie jednej z posesji przy ulicy Fredry w Cisowej. Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta mogła wyskoczyć z okna. Szczegóły zdarzenia wyjaśni prokurator.

Przerażająca passa w Kędzierzynie-Koźlu. Lokalne służby od dwóch dni prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania 74-letniej Sybilli. W nocy zwykle poszukiwania zostają przerwane i wznowione nad ranem, tym razem jednak, wieczorem mundurowi musiały interweniować na Cisowej (dzielnica), przy ul. Fredry. Ze zgłoszenia wynikało, że w oczku wodnym dryfuje ciało kobiety.

Na miejscu zjawili się kryminalni, prokurator i lekarz, który stwierdził zgon. Służby przyznały już, że martwa kobieta nie jest poszukiwaną 74-latką. Według ustaleń Radia Opole, kobieta prawdopodobnie wyskoczyła z okna.

Okoliczności tragedii wyjaśni prokuratura.

Przypomnijmy, w Kędzierzynie-Koźlu wciąż trwają poszukiwania 74-letniej Sybilli Seidel. Zaginiona 8 marca kobieta do tej pory nie dała znaku życia. Strażacy, policjanci, wolontariusze i nurkowie przeczesują wszystkie tereny. Do tej pory bezskutecznie. Czytaj więcej: Kędzierzyn-Koźle. Poszukiwania 74-letniej Sybilli. NIEOFICJALNIE: do akcji ruszy SONAR WODNY!

Szokujące oświadczenie dominikanów obnaża mroczną przeszłość