Zmarł Janusz Sanocki

i

Autor: Marek Zieliński Zmarł Janusz Sanocki

Kiedy i gdzie pogrzeb Janusza Sanockiego? Rodzina ma SPECJALNĄ PROŚBĘ!

2020-12-09 19:47

Kiedy pogrzeb byłego posła i burmistrza Nysy Janusza Sanockiego? Znamy już datę i miejsce pochówku. Byłego posła i burmistrza Nysy pożegnamy w sobotę 12 grudnia na cmentarzu Jerozolimskim. Wcześniej odbędzie się też żałobna msza św. w Bazylice św. Jakuba i Agnieszki w Nysie. Rodzina wystosowała specjalny apel.

Kiedy pogrzeb Janusza Sanockiego? Msza żałobna w intencji zmarłego posła odbędzie się w sobotę 12.12.2020 r. o godzinie 11:00 w Bazylice św. Jakuba i Agnieszki w Nysie. Zaraz po niej, na cmentarzu Jerozolimskim odbędzie się pogrzeb w grobie rodzinnym. 

zobacz więcej: Śmierć Janusza Sanockiego. Paweł Kukiz zdradza: "Wiedziałem, że jest ŹLE"

Pogrzeb Janusza Sanockiego. Rodzina wystosowała specjalny apel

List rodziny zmarłego polityka, dot. uroczystości pogrzebowych publikuje portal nowinynyskie.com. 

- Zwracamy się do wszystkich chcących wziąć udział w ostatnim pożegnaniu mojego męża Janusza o zachowanie szczególnych środków ostrożności ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, zarówno podczas mszy jak i pogrzebu - czytamy w dokumencie.

Ponadto, Elżbieta Sanocka (żona posła) poprosiła o ofiarę na Hospicjum, zamiast kwiatów.

- Zamiast kwiatów uprzejmie prosimy o ofiarę na Hospicjum św. Arnolda Janssena w Nysie. Pieniądze prosimy wpłacać na numer konta podany poniżej, lub do oznaczonej skarbonki pod kościołem. Numer konta bankowego Hospicjum: 86 1090 2167 0000 0001 2366 4949 - przekazała.

Przypomnijmy, po trudnej walce z COVID-19, Janusz Sanocki zmarł w poniedziałek 7 grudnia w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu podłączony do respiratora. Działacza opozycji antykomunistycznej w PRL, burmistrza Nysy w latach 1998–2001 i posła na Sejm VIII kadencji (2015–2019) żegnali politycy i samorządowcy.

Super Raport 09.12 (Goście: Ryszard Czarnecki - europoseł PiS, Tomasz Terlikowski - publicysta, Maciej Hamankiewicz - lekarz)