Koszmar! Rodzina znalazła go zmielonego! Straszna śmierć 53-latka

2021-08-20 12:41
Polska Cerekiew. Tragedia na polu. Rodzina znalazła go zmielonego przez maszynę rolniczą
Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe/archiwum serwisu Polska Cerekiew. Tragedia na polu. Rodzina znalazła go zmielonego przez maszynę rolniczą

Tragedia w gminie Polska Cerekiew (woj. opolskie). Nad ranem na gruncie rolnym w tamtej okolicy znaleziono zwłoki 53-letniego mężczyzny. W tej sprawie trwa prokuratorskie śledztwo, wiadomo że ciało odkryła rodzina zmarłego, która najprawdopodobniej wcześniej zgłosiła jego zaginięcie. 53-latek został zmielony przez maszynę rolniczą.

Potworne zakończenie tygodnia w woj. opolskim. W piątek (20.08.21 r.) około 5.00 nad ranem na terenie rolniczym gminy Polska Cerekiew odnaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu natychmiast zjawiła się policja i straż pożarna z Kędzierzyna-Koźla, która zabezpieczyła wszelkie ślady. Śledztwo trafiło do Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu.

Prokurator Rejonowy Eugeniusz Węgrzyk zdradził w rozmowie z SE.pl, że na zwłoki zmielonego mężczyzny natrafiła jego rodzina. Nieoficjalne ustalenia w tej sprawie sugerują, że 53-latek dzień wcześniej został zgłoszony jako zaginiony.

Wstępne ekspertyzy śledczych wskazują na najbardziej prawdopodobny scenariusz tego koszmaru; 53-letni mężczyzna miał zostać zmielony przez maszynę rolniczą, przeznaczoną do tworzenia bel słomy. Do rozwiania wszelkich wątpliwości konieczna będzie jednak sekcja zwłok.

Zobacz koniecznie: Krzyż przygniótł 5-letnią Marysię! "Zaczęła mówić!"

Postępowanie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Kędzierzynie-Koźlu toczy się w kierunku "nieumyślnego spowodowania śmierci".

Zaatakował obcokrajowca w Bydgoszczy. Szuka go policja