Krapkowice: Atak nożownika na ulicy! Ranna 23-latka w szpitalu! Motywem zazdrość?

2021-07-28 19:00
Krapkowice: Atak nożownika na ulicy! Ranna 23-latka w szpitalu! Motywem zazdrość?
Autor: Pixabay Krapkowice: Atak nożownika na ulicy! Ranna 23-latka w szpitalu! Motywem zazdrość?

Dramatyczna sytuacja w Krapkowicach! 23-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak została zaatakowana nożem na jednej z ulic miasta w biały dzień przez 28-letniego napastnika. Po napaści mężczyzna zbiegł, ale policjantom szybko udało się go zatrzymać. 28-latek był pijany, zostanie przesłuchany, gdy wytrzeźwieje. Funkcjonariusze jednak już ustalili, że najbardziej prawdopodobnym motywem ataku była zazdrość. Wiele wskazuje na to, że 23-latka i 28-latek do niedawna byli w związku, a mężczyzna nie mógł się pogodzić z rozstaniem.

Do dramatycznego zdarzenia w Krapkowicach doszło w środowe popołudnie (28 lipca) po godzinie 14:00 na ul. Gimnazjalnej, w pobliżu Osiedlu Tysiąclecia. 23-latka została zaatakowana nożem, sprawca zbiegł. Na miejsce wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, ale ostatecznie młoda kobieta została przewieziona do szpitala karetką. Miała ranę brzucha. Gdy lekarze opatrywali obrażenia 23-latki, policja poszukiwała sprawcę. Okazał się nim pijany 28-latek.

CZYTAJ TEŻ: Pod Nysą padły strzały! 27-latek porzucił auto, uciekał na rowerze

Gdy wytrzeźwieje w policyjnej celi, opowie o dokładnych okolicznościach szokującego zajścia. Jak podał portal radia RMF, policjanci wstępnie ustalili, że napastnik i ofiara znali się. 23-latka i 28-latek do niedawna najprawdopodobniej byli parą, ale doszło do rozstania. Funkcjonariusze nie wykluczają, że motywem ataku mogła była zazdrość.

59-latka wyprowadzała psa, wpadła do źle zabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej. Grób pani Anny na cmentarzu parafialnym w Augustowie